rss twitter

Müşteri Hizmetleri (0543) 209 63 22
(0545) 107 03 38

Hakkımızda

Söz Medya Reklam ve Promosyon olarak sektörde 14 yıldır hizmetinizdeyiz. Önceliğimiz isletmelerin ihtiyaci olacak promosyon ürünlerini tedarik edip yada üretip en uygun maliyetlerle onlara sunmaktadir. Promosyon sektörü her geçen gün firmalarin akilda kaliciligini saglamak ve özel günlerde hatirlanmak adina sürekli gelismektedir.

Gelisen teknoloji ile promosyon firmalarinin çaga ayak uydurmasi gereklilik arz ederken promosyon fiyatlarinin da bir o kadar ucuza mal edilmesi önem kazandi. Günümüzde teknolojik bir çok promosyon ürünü sektörde yerini almis olsa da promosyon usb bellek, promosyon powerbank gibi ürünler en çok kullanilan promosyon ürünlerinden olmustur. 

      Neler Yapıyoruz?

  • Promosyon ajandalar, promosyon kalemler, promosyon yilbasi ürünleri, en çok tercih edilen hediye verilebilecek ürünlerin basinda geliyor.
  • Promosyon powerbank, promosyon bellek, promosyon kartliklar özellikle teknoloji ile ilgilenen firmalarin en çok tercih ettigi ürünlerden bu nedenle özellikle fuar dönemlerinde oldukça tercih edilmektedir.
  • Ülkemizde kullanilan eskiden günümüze gelen promosyon ürünleri ise promosyon kalem, promosyon defter olarak insanlarin bilinç altinda önemli bir yer edinmistir. Ayrica her ikisinde içinde bulundugu vip promosyon ürünleri ise eski aliskanliklari günümüze entegre eder bicimde kaliteye ve gösterise önem verenlerin tercihini kolaylastirmistir.
  • Ankara, izmir, Antalya, Bursa, Istanbul gibi büyük sehirlerde kurumsal firmalarin ihale ile alip esantiyon olarak dagitti promosyon ürünlerine bakacak olursak promosyon çanta, promosyon bardak kupa, promosyon anahtarlik, promosyon t-shirt basi çeken hediyelik ürünlerden olmustur.
  • Bizlerde Söz Medya Reklam ve Promosyon olarak çagin gerektirdigi tüm  makine parkurumuzla (Sublimasyon Baski Makinalari, DTF Tekstil Makinesi, UV Makinesi, Uv Etiket Mekianesi vb.) ile sizlerin huzurundayiz.

 

Bize Ulaşın


SÖZ MEDYA PROMOSYON
BİZİ ARAYIN (0545) 107 03 38
Tabtuk Emre Mahalesi Vatan Caddesi Vadi Park No:59/17 KARAMAN

Promosyon Ürünleri


Söz Medya Promosyon, promosyon, ambalaj, grafik ve tanitim adina hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmustur. Ekibimiz, sizin için düsünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basili ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarim hizmetleri ve üretim yaptiginiz ürünlerin ambalajinin basimina ve tanitimina kadar oldukça genis bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Söz Medya Promosyon

Web Tasarım
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.